Janutienė neigia Puteikio planus, bet jis turi savo versiją

ByAlvidas

Janutienė neigia Puteikio planus, bet jis turi savo versiją

Lietuvos centro partijos pirmininkas Naglis Puteikis, priklausantis Seimo LVŽS frakcijai, DELFI tvirtino, kad kai baigsis rinkimai į atsilaisvinusias Seimo narių vietas, kur naują frakciją, kurioje, jo teigimu, bus ir Rūta Janutienė, ir Kristupas Krivickas. Tačiau pati R. Janutienė tokius planus neigia, o ir pats N. Puteikis kiek vėliau persigalvojo.

„Kai išrinks Janutienę ir Krivicką, savo kursime (frakciją – DELFI). Koalicijoje su valstiečiais“, – DELFI teigė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narys N. Puteikis. Jis teigė, kad yra įsitikinęs, jog tiek K. Krivickas, tiek R. Janutienė laimės rinkimus antrame ture.

Vis dėlto pati R. Janutienė neigia tokius planus. „Jeigu būsiu išrinkta, aš jungsiuosi prie „valstiečių“ frakcijos“, – N. Puteikio planus neigė R. Janutienė.

Į Seimą žurnalistė R. Janutienė kandidatuoja kaip ir Lietuvos centro partijos, ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatė.

Apie planus prisijungti prie „valstiečių“ frakcijos DELFI R. Janutienė kalbėjo dar rinkimų vakarą, kai paaiškėjo, kad ji surinko daugiausia rinkėjų balsų pirmajame ture.

Kiek vėliau su DELFI susisiekusi R. Janutienė teigė, kad ji turi savo poziciją, kuri nepriklauso net nuo partijos, su kuria ji eina į rinkimus, pirmininko pozicijos.

Kaip ir sakiau, taip ir ketinu daryti. Niekada savo žodžio nekeičiau. Eisiu į „valstiečių“ frakciją be jokių išankstinių sąlygų. Eisiu ten, kad paremčiau visas jų socialines iniciatyvas 2020-ųjų metų biudžete“, – tvirtino R. Janutienė ir pridūrė, kad ir pati niekam nekelia jokių išankstinių sąlygų.

Puteikis: pajuokavau

Apie planus kurti naują frakciją DELFI tvirtinęs N. Puteikis kiek vėliau persigalvojo. „Mes tikrai nekursime jokios frakcijos, liksime „valstiečių“ sudėtyje. Jokių ėjimų iš „valstiečių“ frakcijos“, – tvirtino N. Puteikis.

DELFI primena, kad vos prieš valandą jis kalbėjo visiškai kitaip.

Visą straipsnį skaitykite:

https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=82209085