Kristupas Krivickas nutraukė narystę Petro Gražulio partijoje Tautos ir Teisingumo sąjunga

ByAlvidas

Kristupas Krivickas nutraukė narystę Petro Gražulio partijoje Tautos ir Teisingumo sąjunga

Prašymas dėl K. Krivicko narystės P. Gražulio partijoje nutraukimo Teisingumo ministerijai buvo pateiktas praėjusią savaitę. Ministerija informavo, kad K. Krivicko prašymas įvykdytas, narystė nutraukta.  „Visiškai atsiriboju nuo šios organizacijos. Man nepriimtina tai, kas pastaruoju metu ten vyksta. Rusijos sukelto karo Ukrainoje akivaizdoje partijoje vis daugėja P. Gražulio pasekėjų, kurie viešai niekina Ukrainą, palaiko ir platina Putino propagandą.
| Visą straipsnį galite rasti: https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/krivickas-isstojo-is-grazulio-partijos-vatniku-sioje-partijoje-apsireiskia-vis-daugiau-n1166570

DAR SKAITYKITE:

Puteikis ir Krivickas liūdi – Seimo durys jiems užsivėrė

Praėjusiuose rinkimuose neblogus rezultatus rodęs Naglio Puteikio ir Kristupo Krivicko judėjimas, šiemet tokios sėkmės nepasiekė. Su tautininkais susijungusi Centro partija daugiamandatėje apygardoje nerenka nė 3 proc. K. Krivickas ir vėl pralaimėjo vienmandatėje, tačiau staigmena galima laikyti N. Puteikio rezultatą – ne vieną kadenciją vienmandatėje rinktas politikas gali nepatekti į antrą turą.
| Visą straipsnį galite rasti: https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/puteikis-ir-krivickas-liudi-seimo-durys-jiems-uzsivere-n1062930

 

K.Krivicko spaudos konferencija apie sprendimo trauktis iš P.Gražulio komandos motyvus ir priežastis

Trečiadienį, kovo 30 dieną, 11.00 val., rengiama Kristupo Krivicko spaudos konferencija, kurioje visuomenei ir žiniasklaidai bus atskleistos visos aplinkybės, priežastys ir motyvai, dėl kurių K.Krivickas pasitraukė iš P.Gražulio komandos Seime ir iš jo pavaduotojų Tautos ir teisingumo sąjungoje.

Spaudos konferencijoje dalyvaus bei į žurnalistų klausimus atsakys:

  • Kristupas Krivickas;
  • Naglis Puteikis – Seimo nario P.Gražulio patarėjas ir Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų, tautininkų) pirmininko pavaduotojas.

Spaudos konferencija vyks naujienų agentūros BNS spaudos konferencijų salėje, verslo centro „Link“ 5 aukšte, adresu Saltoniškių g. 9B, Vilniuje.

Planuojama renginio tiesioginė transliacija K.Krivicko Facebook paskyroje.