Krivickas teisme ginčija Gražulio išrinkimą partijos pirmininku

ByAlvidas

Krivickas teisme ginčija Gražulio išrinkimą partijos pirmininku

Buvęs „Tautos ir teisingumo sąjungos“ (centristų tautininkų) vicepirmininkas Kristupas Krivickas teismui ginčija buvusio bendražygio, parlamentaro Petro Gražulio išrinkimą šios partijos pirmininku.

„Toks skundas yra, bet jis dar nėra priimtas nagrinėti“, – BNS penktadienį sakė Vilniaus apygardos administracinio teismo atstovas Audris Kutrevičius.

Jo teigimu, teismas sprendimą, ar nagrinėti skundą, priims artimiausiomis dienomis – greičiausiai kitą savaitę.

Buvęs P. Gražulio kolega prašo teismo pripažinti, kad parlamentaras partijos pirmininku tapo neteisėtai ir panaikinti jo įgaliojimus.

„Pateikiau teismui įrodymus, kad 2021 metų birželio 5 dieną Vilniuje vykusiame suvažiavime P. Gražulis „Tautos ir teisingumo sąjungos“ (centristų, tautininkų) pirmininku buvo paskelbtas pažeidžiant įstatus, kurie numato, kad pirmininkas renkamas slaptu balsavimu“, – pranešime teigė K. Krivickas.

Skaityti daugiau: https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1688842/krivickas-teisme-gincija-grazulio-isrinkima-partijos-pirmininku?fbclid=IwAR3nEP_LIMY4HghvKs_eCYORt96aBhECpqimO37081zaCT43kOyLGgNZwhg

Dar TV3.lt: https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/krivickas-teisme-gincija-grazulio-isrinkima-partijos-pirmininku-n1165977?fbclid=IwAR0DBmz9X9HR-lgsZWC8tEL1quYWrd3r1sECU1YSpKBzA9KNhUslrKuMZA4